Aktuálne pracovné ponuky

 • St. Johann im Ahrntal

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním
  zodpovedný prístup

  Nástup: 21.4.2024

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 85 rokov, 75 kg, 157 cm.
  Pohybuje sa s malým obmedzením, inkontinencia, slabá demencia. Pri chôdzi, hygiene a obliekaní potrebuje pomoc. S pomocou zájde aj na wc. Na noc sa jej dávajú plienky. Počas dňa chodí na krátke prechádzky. Je dôležité sa s ňou pravidelne prechádzať. K dispozícií má aj vozík ale využíva ho iba zriedkavo. Býva v rodinnom dome spolu so svojím manželom, ktorý je autonómny a nevyžaduje opateru. Chodí na nákup, venuje svoj čas manželke. Na poschodí býva ich dcéra, ktorá pracuje ako zdravotná sestra a je veľmi nápomocná. Manželia majú malého psíka.

 • ST.Leonard

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  zodpovedný prístup

  Nástup: 21.4.2024

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 79 rokov, 55 kg, 164 cm.
  Prekonaná porážka, zasiahlo rečové centrum. Pani je chodiaca, sama sa naje aj oblečie. Potrebuje pomoc hlavne pri hygiene a starostlivosť o domácnosť. Počas týždňa chodí na kliniku kde navštevuje logopéda. Je potrebné s ňou doma potom precvičovať čo lekárka odporučí. Nákupy si zabezpečuje opatrovateľka. Pozícia je vhodná pre opatrovateľku, ktorá rada trávi svoj voľný čas v záhrade.

 • Rabland

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 21.4.2024

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 84 rokov, 50 kg, 163 cm.
  Demencia, užíva lieky, pohybuje sa samostatne. Veľa vecí urobí sama. Potrebuje starostlivosť o domácnosť. V noci je niekedy potrebné raz s ňou zájsť na toaletu. Nie je to pravidlom. Pani nie je agresívna. Niekedy sa stane že nepozná ľudí ale po chvílke sa to upraví. Treba mať len trpezlivosť prístup. Po obede je po dohode s rodinou voľno.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další