Aktuálne pracovné ponuky

 • St.Walburg

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  trpezlivý prístup

  Nástup: 5.6.2022

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 88 rokov, 68 kg, 150 cm.
  Demencia, inkontinencia. Je chodiaca, sama sa naje. Potrebuje iba malú pomoc pri hygiene a obliekaní. Skôr potrebuje dozrieť a spoločnosť. Opatrovateľka má vlastnú izbu. V noci sa pár krát zobudí.

 • Laas

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  nekonfliktný prístup
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 29.5.2022

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 89 rokov, 50 kg, 156 cm.
  Prekonaný infarkt, plienky, pani je ležiaca. Potrebné vykonávať hygienu a je potrebné ju aj nakŕmiť. V noci spí kľudne. Nie je nutné vstávať.

 • St.Leonard im Passeier

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  fyzická zdatnosť
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 5.6.2022

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 89 rokov, 90 kg.
  Slabá demencia, inkontinencia. K dispozícií má inv,vozík. S pomocou dokáže vstať a prejsť pár krokov. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní aj kŕmení. Má cukrovku, momentálne sa rozhoduje či sa bude podávať inzulín. Býva sama 10 minút od centra. Pani má mačku naučenú hygienickým návykom.

 • Bolzano

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianskeho jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 29.5.2022

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 81 rokov, 76 kg.
  Pred dvomi mesiacmi prekonal autonehodu, nedávno podstúpil bajpas. Počas dňa má stále korzet kvôli polámaným rebrám. Pohybuje sa veľmi opatrne. Mentálne je v poriadku. Momentálne potrebuje pomoc pri všetkom ale pomaly sa zotavuje. Býva v jednoizbovom byte. Chodí k nemu bývalá manželka, ktorá veľmi pomáha so starostlivosťou. Zatiaľ 1x týždenne chodí upratovačka a vezme aj veci na pranie.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další