Aktuálne pracovné ponuky

 • Marling

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 16.08.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 83 rokov, 70 kg.
  Alzheimer, pohybuje sa s paličkou. Chodí opatrne má problém s kolenom. Rakoviny prostaty. Má plienky ale chodí aj na wc. Potrebuje pomoc hlavne pri hygiene. Rád sa rozpráva, je kľudný a sebestačný denných činnostiach.
  Pani 80 rokov, 78 kg.
  Mentálne je v poriadku. Užíva lieky. Pohybuje sa samostatne ale za malej pomoci.
  Po obede je po dohode s rodinou voľno.

 • Martell

  pani

  Požiadavky

  Nemecký jazyk na mierne komunikatívnej úrovni
  opatrovateľský kurz
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 16.08.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 87 rokov, 50 kg.
  Sama už chodiť nedokáže, dokáže však pomôcť pri vstavaní. Má plienky ale chodí aj na wc. K dispozícií má polohovateľnú posteľ, invalídny vozík. Okolo 20.00 chodí spať. Na noc sa jej naťahujú pančuchy. Potrebuje pomoc pri vstavaní, hygiene a obliekaní. Kompletná starostlivosť o domácnosť. Pani býva v rodinnom dome mimo dediny cca 30 minút. Je to hospodársky dvor. V dome na vrchnom poschodí býva jej syn s rodinou. Opatrovateľka má k dispozícií vlastnú izbu, po obede dve hodiny voľno.

 • Dorf Tirol

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 30.08.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 78 rokov, 73 kg.
  Diabetička, pohybuje sa s pomocou. K dispozícií má inv. vozík, pri vstávaní dokáže pomôcť. Počas dňa sa chodí s ňou na prechádzku. Dva krát týždenne sa meria cukor, je potrebné prispôsobiť stravu. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a vstávaní.
  Býva v rodinnom dome spolu s manželom, ktorý má prekonanú porážku ale je samostatný a nevyžaduje opateru.

 • St.Valentin

  pani

  Požiadavky

  znalosť talianského alebo nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 23.08.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 91 rokov, 69 kg. Pohybuje sa s pomocou rolátora, zájde aj sama na wc. Pre istotu má plienky. V noci spí kľudne, nie je potrebné k nej vstávať. Po obede si zvykne pospať. Potrebuje pomoc pri hygiene a dohliadnuť pri denných činnostiach.Je milej a nekonfliktnej povahy. Pani býva v rodinnom dome, nákupy zabezpečuje syn.

 • Kiens

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 23.08.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 82 rokov, 60 kg, 165 cm.
  Astma, pred pár mesiacmi mu diagnostikovali nádor na mozgu. Momentálne je pán samostatný a chodiaci. Ako sa bude časom jeho stav meniť, momentálne nie je známe.
  Pani 75 rokov, 52 kg, 160 cm.
  Prekonaná porážka, počiatočná demencia. Pohybuje sa s pomocou rolátora.
  Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní.
  Dva krát týždenne chodí opatrovateľská služba kvôli hygiene.
  Manželia bývajú v rodinnom dome situovanom trocha za dedinou. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

 • Kastelbell

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 06.09.2020

  Mzda: 55€

  tento turnus bude mesačný

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 70 rokov, 80 kg.
  Svalová distrofia. Mentálne je v poriadku. Má elektr.vozík. Potrebuje pomoc pri všetkom. Býva spolu so svojou manželkou, ktorá pomáha pri všetkom. Vedenie domácnosti je na manželke, opatrovateľka može pomáhať.
  Pán chodí do Merana na terapie a opatrovateľka ho sprevádza. Opatrovateľka má
  svoju vlastnú izbu, televízor a pripojenie na internet.Po obede sú tri hodiny voľna. V noci nie je potrebné vstávať. Veľmi milá rodina.

 • Merano

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. jeden rok

  Nástup: 16.08.2020

  Mzda: 55€

  tento turnus bude trojtýždňový ďalej sa pokračuje dvojtýždňovým

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 91 rokov, 60 kg.
  Prekonaná porážka. Snaží sa pohybovať s pomocou rolátora ale je potrebné stále byť pri ňom aby nespadol. Nemá plienky. Má močový katéter, ktorý sa časom odstráni. Momentálne ho nastavujú na lieky. K dispozícií má inv.vozík. Mentálne v poriadku. Potrebuje pomoc pri hygiene, chôdzi a starostlivosť o domácnosť. Pán býva sám v centre mesta na treťom poschodí s výťahom. Po obede sú dve hodiny voľno. Opatrovateľka má k dispozícií vlastnú izbu.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další