Aktuálne pracovné ponuky

 • 17.10.2019 sa budú konať osobné pohovory v Ružomberku. Termín si dohodnite najneskôr v stredu do 18.00 na tel.čísle 0917 929 955.

  Požiadavky

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

 • Nals

  pani

  Požiadavky

  nemecký alebo aj talianský jazyk na hovorovej úrovni
  opatrovateľský kurz
  trpezlivý prístup

  Nástup: 20.10.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 75 rokov, 68 kg.
  Demencia, osteoporóza, plienky ale pýta sa na wc. Ak má lepší deň je to s ňou jednoduchšie ale v každom prípade je potrebné si k nej nájsť cestu, čo nebude trvať jeden deň. Chodí sa s ňou na prechádzky aj doobeda aj poobede. Rada sedáva v parku. Pohybuje sa za malej pomoci opatrovateľky. V domácnosti nie je potrebné variť. Stravu nosí manžel z hotela, ktorý manželia vlastnia. Pán pomáha pri starostlivosti. Opatrovateľka nemá k dispozícií vlastnú izbu, spí v izbe s pacientkou. Pán spí v obývačke, nakoľko ich byt je malý. Počas dňa je dostatočné množstvo voľného času. Manžel pomáha s hygienou, zabezpečuje stravu.

 • Naturns

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. dva roky
  trpezlivý a ľudský prístup

  Nástup: 20.10.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 73 rokov, 50 kg.
  Rakovina hrubého čreva. Polohovateľná posteľ, invalídny vozík, plienky. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní. S pomocou sa dokáže na chvíľu postaviť, motorika je však veľmi ťažká.
  Manžel je úplne samostatný a snaží sa svoj čas venovať manželke. Opatrovateľku zaučí dcéra, ktorá sa doposiaľ o mamu starala. Rodina je veľmi milá. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. Po dohode s rodinou je po obede voľno.

 • Vintl

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  zodpovedný prístup k vedeniu domácnosti

  Nástup: 27.10.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani Amália 99 rokov, 85 kg, 160 cm.
  Slabá začínajúca demenciu.
  K dispozícií má inv. vozík. Pred šiestimi rokmi prekonala zlomeninu stehennej kosti od tej doby má problém pri chôdzi. Sama už chodiť nedokáže. Má plienky ale pýta sa aj na wc, dáva sa na prenosné wc. Pozerá televízor. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Naje sa sama. Dom je situovaný na vidieku, kúri sa drevom.

 • MALS

  pani

  Požiadavky

  nemecký jazyk
  prax v opatrovaní minimálne pol roka
  rodina by uvítala nefajčiarku ( nie je podmienkou )

  Nástup: 20.10.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 91 rokov, 52 kg, 164 cm.
  Hypertonia, plienky. K dispozícií má inv. vozík. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní aj chôdzi. S pomocou dokáže chvíľu stáť.
  Býva spolu s manželom, ktorý je samostatný a nevyžaduje zdravotnú opateru. Manželia bývajú v rodinnom dome ktorý je vykurovaný tuhým palivom. V kuchyni sa tiež nachádza pec na tuhé palivo. PO dohode s rodinou je po obede voľno.

 • Latfons

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo aj talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní minimálne jeden rok

  Nástup: 20.10.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 92 rokov, 73 kg.
  Je ležiaci pacient, má lift nad posteľou, inv. vozík, má plienky.
  Ranná hygiena sa vykonáva na posteli. Do obeda zvykne pani pozerať televízor. Je tichej a kľudnej povahy. Po obede ide spať. Zobudí sa okolo 15:00-15:30. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. V noci nie je potrebné vstávať.

 • Burgstall - pozícia vhodná aj pre chlapa

  manželský pár

  Požiadavky

  nemecký alebo aj talianský jazyk na komunikatívnej úrovni
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 20.10.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 72 rokov, 65 kg.
  Demencia, alzheimer. Je chodiaca. Plienky ale chodí aj na wc. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. V noci nie je potrebné k nej vstávať.
  Pán 76 rokov, 70 kg.
  Chodiaci, parkinson. Pohybuje sa za pomoci paličky. Ak nechce tak nepomôže s ničím, ak chce tak dokáže aj sám chodiť. Spí v kresle.
  Užíva lieky.
  Manželia nespia v jednej miestnosti, nakoľko pán po schodoch ísť nedokáže spí vo svojom kresle dole a pani má spálňu na poschodí.
  Každý deň doobeda príde nevesta,ktorá pomáha opatrovateľke. Je veľmi milá a snaží sa pomôcť čo najviac. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. Rodina by uvítala opatrovateľa alebo ráznu ženu ktorá si s pánom poradí.

 • Kurtatsch - pozícia pre opatrovateľa

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. dva roky

  Nástup: 20.10.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 95 rokov, 76 kg.
  Pred mesiacom prekonal porážku. Na klinike mi zistili že ma v hlave nádor. Momentálne je stále ešte na klinike.Opatrovateľ počas dňa chodí za ním na kliniku. Večer sa vracia spať do bytu. Ešte sa nevie, kedy bude pán prepustený do domácej starostlivosti. Nie je potrebné variť, stravovanie je zabezpečené z hotela. Je potrebný trpezlivý prístup a fyzická zdatnosť. Je predpoklad že pán už bude ležiaci pacient.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další