Aktuálne pracovné ponuky

 • Marling

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  zodpovedný prístup
  skúsenosti s alzheimerom

  Nástup: 5.2.2023

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 85 rokov, 73 kg.
  Alzheimer, demencia, rakovina prostaty. Pán je čiastočne ležiaci pacient, plienky, potrebné vykonávať hygienu, obliekať a pomáhať aj pri jedení. S pomocou dokáže vstať ale už je slabý. Býva sám. Občas ho chodí navštevovať syn s rodinou. V noci nie je potrebné vstávať.

 • Kastelbell

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  fyzická zdatnosť
  zodpovedný prístup

  Nástup: 12.2.2023

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 71 rokov, 80 kg, 168 cm.
  Postihnutie svalstva. Pán je na elektrickom invalidnom vozíku. Potrebuje pomoc pri všetkom. Mentálne je úplne v poriadku, veľmi milej a nekonfliktnej povahy. Často a rád chodí vonku na prechádzky, je potrebné ho doprevádzať. Niekedy má plánované lekárske kontroly a vyšetrenia kde je tiež potrebné ísť s ním. Počas leta sa venuje sadom kde pestuje jablká. Býva v rodinnom dome spolu so svojou manželkou, ktorá nevyžaduje zdravotnú opateru, Venuje sa chodu domácnosti a ak je možnosť a chuť je dobré jej trochu pomôcť.

 • Glurns

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  trpezlivý prístup
  skúsenosti s alzheimerom

  Nástup: 5.2.2023

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 80 rokov, 75 kg, 170 cm.
  Alzheimer, čiastočne ležiaca, inkontinencia. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Býva v menšom dome. Chodí ju občas navštíviť jej sestra. Je potrebný trpezlivý prístup a fyzická zdatnosť. Dokáže trochu pomôcť ale je veľmi slabá.

 • Prad

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 5.2.2023

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 80 rokov, 65 kg, 165 cm.
  Parkinson, plienky, pohybuje sa s rolátorom k dispozícií má inv. vozík. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní.
  Býva spolu so svojou manželkou a synom. Žijú v rodinnom dome na vidieku, kde sa venujú hospodárstvu. V noci nie je potrebné vstávať. Preto je táto ponuka vhodná pre opatrovateľku, ktorá má pozitívny prístup k vidieku. Manželka nevyžaduje opateru, venuje sa ešte domácnosti. Po dohode s rodinou je po obede voľno. V domácnosti je mačka a pes väčšieho vzrastu.

 • Planeil

  pani

  Požiadavky

  mierna znalosť nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 12.2.2023

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 86 rokov, 50 kg, 160 cm.
  Slabá demencia, inkontinencia. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní. K dispozícií má inv. vozík. Býva spolu so svojím synom, ktorý nevyžaduje starostlivosť. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu, po obede po dohode so synom je voľno.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další