Aktuálne pracovné ponuky

 • Eppan ll.

  matka a dcéra

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 27.11.2022

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 83 rokov, 65 kg, 158 cm. (matka)
  Osteoporóza, zvykne sa všade presúvať sama na inv. vozíku. Dokáže všetko okolo seba urobiť sama, umyje sa, aj na wc chodí sama. Potrebuje pomôcť iba pri obliekaní.
  Dcéra 53 rokov, 45 kg, 160 cm.
  Od pondelka do piatku chodí do zariadenia pre postihnutých. Má od narodenia poškodený mozog. Cez víkend sa v izbe hrá. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní.
  Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. V noci nie je potrebné vstávať. Na starosti je kompletné vedenie domácnosti, nákupy zabezpečuje dcéra.

 • Eppan l.

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 27.11.2022

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 89 rokov, 84 kg, 155 cm.
  Začínajúca demencia, inkontinencia. Momentálne sa zotavuje po zlomenine stehennej kosti. Je po rehabilitaciach prepustená do domácej starostlivosti. K dispozícií má inv. vozík. Bude potrebné ju rozchodiť. Potrebuje pomoc pri chôdzi, hygiene a obliekaní. Býva spolu so svojím synom, ktorý chodí do práce a nevyžaduje opateru. Opatrovateľka má k dispozícií vlastnú izbu.

 • Wiesen

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 27.11.2022

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 80 rokov, 80 kg, 175 cm.
  Veľmi ťažko sa pohybuje, demencia, užíva lieky, väčšinou trávi čas v posteli. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a vstávaní. Býva v rodinnom dome na prízemí. Na poschodí býva jeho syn s rodinou. K dispozícií má inv. vozík. Domácnosť je vybavená pomôckami na ľahšiu manipuláciu.

 • Prad

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 27.11.2022

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 80 rokov, 65 kg, 168 cm.
  Parkinson, pohybuje sa s paličkou. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Bude prepustený z nemocnice kde sa zotavoval po prekonaní kovidu. Je ešte trochu slabý.
  Býva spolu so svojou manželkou a synom. Oni zdravotnú starostlivosť nevyžadujú.
  Rodina býva na vidieku, majú hospodárske zvieratá. Je to pozícia vhodná pre opatrovateľku ktorá má rada vidiek nie mesto. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. dve hodiny po obede voľno.

 • Eyrs

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  skúsenosti s vedením domácnosti
  prax v opatrovaní

  Nástup: 27.11.2022

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 91 rokov, 58 kg, 170 cm.
  Slabá demencia, je chodiaci. Nosí plienkové nohavičky ale chodí na wc. Veľa vecí sa snaží urobiť sám. Potrebuje malú pomoc pri hygiene a obliekaní. V domácnosti je spolu so svojou manželkou, ktorá nevyžaduje starostlivosť. Je samostatná. Obaja sú kľudnej povahy.
  Bývajú v rodinnom dome. Opatrovateľka má vlastnú izbu. Nákupy a starostlivosť o domácnosť je na opatrovateľke.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další