Aktuálne pracovné ponuky

 • Prad

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  opatrovateľský kurz ( zdravotné vzdelanie výhodou)

  skúsenosti so stoma pacientom

  trpezlivý prístup

  Nástup: 25.6.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 77 rokov, 48 kg, 165 cm.

  Pani je stoma pacient, je ležiaca, má rakovinu hrubého čreva. Zasiahnuté sú aj pľúca. V pondelok bude prepustená z nemocnice do domácej starostlivosti. Bude zabezpečená opatrovateľská služba. Pani býva v rodinnom dome kde na poschodí býva jej dcéra.

 • Bolzano

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého alebo talianského jazyka

  opatrovateľský kurz alebo prax v opatrovaní min.pol roka

  zodpovedný prístup

  Nástup: 2.7.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 98 rokov, 55 kg, 156 cm.

  Pani býva v rodinnom dome, na poschodí žije je dcéra lekárka. Pani má plienky, slabú demenciu, k dispozícií inv. vozík. Sama už chodiť nedokáže. Doposiaľ sa o ňu starala dcéra. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a starostlivosť o domácnosť.

  Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

 • Brixen

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  opatrovateľský kurz

  trpezlivý prístup

  Nástup: 2.7.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 74 rokov, 70 kg, 170cm.

  Vo februári prekonala infarkt, v minulosti prekonaná porážka.

  Hypertonia, alergia na náplaste.  Doposiaľ bola samostatná, chodiaca. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní. Starostlivosť o domácnosť. Ráno, na obed a večer sa meria cukor. Pichá sa inzulín.Po obede si pospí. Pani je nekonfliktná a milá.

  Malé nákupy sa robia vo vedľajšej dedinke čo je asi 15 minút autobusom. Veľké nákupy robí rodina.

  Pre opatrovateľku je k dispozícií vlastná izba. Na teplú vodu je bojler, vykurovaný tuhým palivom.

 • Gseis - pozícia je vhodná aj pre chlapa

  Pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  prax v opatrovaní minimálne dva roky

  skúsenosť so žalúdočnou sondou

  opatrovateľský kurz

  vodičský preukaz skup. B aktívny

  Nástup: 2.7.2017

  Mzda: 55€

  prvý turnus bude trojtýždňový

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 87 rokov, 55 kg, 160 cm.

  Demencia, plienky, žalúdočná sonda, cez sondu sa podávajú aj lieky.   Pán je ležiaci pacient. Potrebné polohovať. Býva v rodinnom dome spolu s manželkou. Tá opateru nevyžaduje. Stará sa o domácnosť a záhradu.  Dom je vykurovaný tuhým palivom. V dome býva tiež syn manželov. Nevyžaduje starostlivosť. Dom je situovaný mimo dediny. Rodina dáva k dispozícií auto na nákupy. Momentálne robí nákupy dcéra, ktorá je zdravotná sestra.

  Na dvore má rodina mačky.

 • Eppan

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  opatrovateľský kurz alebo prax v opatrovaní minimálne jeden rok

   

  Nástup: 25.6.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 87 rokov, 85 kg, 165 cm.

  Prekonaná porážka, inkontinencia. Pani má ochrnutú polovicu tela. Je chodiaca ale potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a chôdzi.

  V domácnosti býva aj jej manžel, ten je samostatný a nevyžaduje starostivosť.

  Každý deň príde na návštevu dcéra. Dom je na vidieku.

   

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další