Aktuálne pracovné ponuky

 • Kastelbell - ll

  Pani

  Požiadavky

  nemecký alebo taliansky jazyk na mierne komunikatívnej úrovni

  trpezlivý a kľudný prístup

  Nástup: 19.11.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 92 rokov, 55 kg.

  Prekonaná porážka, pravá strana slabšie ochrnutá. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní. S pomocou opatrovateľky dokáže prejsť kratšiu vzdialenosť. Opatrovateľka má samostatnú izbu.

  Kompletná starostlivosť  o domácnosť.

 • Kastelbell

  Pán

  Požiadavky

  mierna znalosť nemeckého jazyka

  opatrovateľský kurz

  skúsenosti s alzheimerom

  trpezlivý a nekonfliktný prístup

  Nástup: 19.11.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 91 rokov, 67 kg, 160 cm.

  Alzheimer, plienky, ťažko chodí. K dispozícií má invalídny vozík. Hygiena sa vykonáva na posteli. Pri vstávaní dokáže pomôcť. Býva spolu so svojou manželkou, ktorá je autonómna a nevyžaduje starostlivosť. Doposiaľ sa o pána starala dcéra. Manželia bývajú v rodinnom domčeku, ktorý je vzdialený cca 15 minút od centra dediny. V domácnosti je väčšie množstvo mačiek. Zdržiavajú sa vonku.

 • St.Ulrich

  manželský pár

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť talianského jazyka

  zodpovedný prístup

  príjemné vystupovanie

  Nástup: 19.11.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 95 rokov.

  Sama sa obliečie, naje, potrebuje pomoc pri hygiene. Má problém s rovnováhou, je potrebné dávať pozor aby naspadla.

  Pán 93 rokov.

  Prekonaná porážka z ktorej sa veľmi dobre zotavil. Celý život bol sochárom. Pohybuje sa s paličkou. Potrebuje pomoc pri obliekaní.

  Manželia bývajú vo veľkom rodinnom dome so záhradou. Rodine sa jedná hlavne vedenie domácnosti a výpomoc pri starostlivosti o manželov. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

  Každý deň je po obede voľno dve hodiny. Opatrovanie vybavuje syn, ktorý je lekárom v Merane.

   

 • Vintl

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého alebo talianského jazyka

  opatrovateľský kurz

  prax v opatrovaní min. dva roky

  kľudný a trpezlivý prístup

  Nástup: 19.11.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 79 rokov, 75 kg, 170 cm.

  Prekonaný infarkt, čiastočná inkontinencia, plienky. S pomocou opatrovateľky sa pohybuje. Má roblém s rovnováhou a je potrebné ju pri chôzdi doprevádzať. Je potrebné aby opatrovateľka ovládala transfer. K dispozícií má invalídny vozík, polohovateľnú posteľ, na kúpanie je výťah. Pani je kľudnej povahy, rada pozerá náboženské relácie, chodí na prechádzky. Spať chodieva okolo 20.00 v noci nie je potrebné vstávať. Býva v rodinnom dome, na poschodí žije syn s manželkou. Rodina je veľmi milá.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další