Aktuálne pracovné ponuky

 • Po 6.12.2019 až do konca roka bude možné osobné stretnutie iba v Poprade.

  Požiadavky

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

 • V piatok 6.12.2019 sa budú konať osobné pohovory v Lučenci. V prípade záujmu je potrebné si dohodnúť termín najneskôr vo štvrtok na tel.čísle 0917 929 955.

  Požiadavky

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

 • Algund

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo aj talianského jazyka
  trpezlivý prístup
  prax v opatrovaní min. jeden rok

  Nástup: 8.12.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 80 rokov, 73 kg, 175 cm.
  Srdcová arytmia, demencia, užíva lieky ktoré dávkuje syn. Momentálne nemá plienky, chodí na wc. Pri vstávaní potrebuje pomôcť, pohybuje sa aj sama. Potrebuje pomoc pri hygiene. obliekaní a kompletnú starostlivosť o domácnosť. Nákupy zabezpečuje syn. Pani býva v bytovom dome k ktorom je ústredné kúrenie ale počas dňa sa kúri aj v peci na drevo. V byte sa nachádza mačka, ktorá je naučená hygienickým návykom.

 • Kastelbell

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  prax v opatrovaní min. jeden rok

  Nástup: 8.12.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 89 rokov, 61 kg, 167 cm.
  Pohybuje sa s pomocou opatrovateľky, srdcová arytmia. Potrebuje pomoc pri hygiene, chôdzi a starostlivosť o domácnosť. Na wc zájde aj sám, sám sa aj naje. V noci nie je potrebné vstávať. Je kľudnej a priateľskej povahy. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. Nákupy zabezpečuje dcéra.

 • Lana - Vianočný záskok

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  zodpovedný prístup

  Nástup: 22.12.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 91 rokov, 73 kg.
  Je chodiaci má plienky ale chodí aj na wc. Mentálne je pán v poriadku. Má zúžený pažerák.
  Pani 88 rokov, 70 kg.
  V minulosti mala zlomenú nohu,pohybuje sa aj za pomoci rolátora, potrebuje pomoc pri chôdzi, hygiene a obliekaní. Manželia bývajú v rodinnom dome, na dvore majú psa. Nákupy zabezpečuje dcéra. Opatrovateľka má svoju samostatnú izbu.

 • Dorf Tirol - Vianočný záskok

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. jeden rok

  Nástup: 22.12.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 78 rokov, 73 kg.
  Diabet, dva krát týždenne sa meria cukor. Užíva lieky, inzulín sa zatiaľ nepichá. Plienky ale chodí aj na wc. Potrebuje pomoc pri hygiene. Sama už chodiť nedokáže ale s pomocou sa postaví. Po obede v prípade priaznivého počasia sa chodí s ňou na prechádzky.
  Opatrovateľka býva s pani v byte veľkého rodinného domu. Manžel býva na poschodí a na ďalšom poschodí býva syn s rodinou, ktorý zabezpečuje nákupy.
  Manžel nevyžaduje zdravotnú starostlivosť.

 • Naturns ll

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. dva roky

  Nástup: 08.12.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 88 rokov, 55 kg, 165 cm.
  V auguste 2019 prekonal porážku. V nemocnici mu zistili nádor v hrdle. Momentálne je po ožarovaní. S pomocou sa dokáže postaviť. Má plienky. K dispozícií má inv. vozík. Pán sa sám naje aj oblečie. Potrebuje pomoc hlavne pri hygiene.
  Manželka ktorá býva spolu sním v dome, je samostatná a nevyžaduje zdravotnú opateru. Venuje sa vareniu a domácim prácam.
  Opatrovateľka bude mať k dispozícií vlastný byt v bytovej jednotke kde bývajú aj manželia.

 • Glurns - pozícia možná aj pre opatrovateľa

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého alebo aj talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. jeden rok
  kľudný a trpezlivý prístup

  Nástup: 15.12.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 80 rokov, 56 kg.
  Slabá demencia. Pred pol rokov jej zomrel manžel. Pohybuje sa samostatne, chodí na wc, sama sa naje. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a kompletnú starostlivosť o domácnosť. Nákupy zabezpečuje syn. Pani má cukrovku, pichá sa večerný inzulín. Je potrebné prispôsobiť aj stravu. V noci nie je potrebné vstávať. Počas dňa zvykne sedávať na terase, do dediny už nechodí. Je milej a nekonfliktnej povahy.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další