Aktuálne pracovné ponuky

 • Lana

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. dva roky
  NEFAJČIARKA !!!
  Kľudné a kultivované vystupovanie

  Nástup: 17.11.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 47 rokov, 51 kg. Svalová distrofia,, ležiaci pacient, plienky, potrebné kŕmiť, vykonávať hygienu, rehabilitovať. K dispozícií polohovateľná posteľ, výťah, elektrický invalídny vozík. Na rehabilitáciu sú k dispozícií rôzne pomôcky. S večernou hygienou niekedy pomáha ja jeho matka. Počas dňa sa chodí s ním aj na prechádzky. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu s vlastným vchodom.

 • Brixen

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  prax v opatrovaní min. dva roky
  zodpovedný prístup

  Nástup: 17.11.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 91 rokov, 60 kg, 169 cm.
  Slabá začínajúca demencia. Je chodiaci, sám sa naje,pohybuje sa tiež sám, potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Veľa vecí v domácnosti aj okolo domu sa snaží urobiť sám, je potrebné dozrieť prípadne trochu pomôcť. Po obede si zvykne pospať. Opatrovateľka má na starosti kompletné vedenie domácnosti. Syn pána žije v Rakúsku. K dispozícií vlastná izba.

 • St.Nicolaus

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. dva roky
  zodpovedný a milý prístup

  Nástup: 17.11.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 96 rokov, 75 kg.
  Potrebuje pomoc pri hygiene, chôdzi a obliekaní. Má plienky. K dispozícií má polohovateľnú posteľ, invalídny vozík, v kúpelni je výťah, prenosné wc.. Na spanie užíva lieky, nie je potrebné vstávať.
  Býva spolu so svojou 88- ročnou manželkou, ktorá nevyžaduje žiadnu opateru. Stará sa o domácnosť a varí bolo by vhodné aby jej opatrovateľka pomáhala. Manželia žijú v byte bytového domu,kde má opatrovateľka vlastnú izbu s ele.gamatkou. V kuchyni sa varí na peci na drevo. Po obede je voľno od 14,30- 16,30. Manželia sú veľmi milí.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další