Aktuálne pracovné ponuky

 • Merano l

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  trpezlivý prístup

  Nástup: 24.1.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 89 rokov, 90 kg.
  Prekonaný Covid 19, slabá demencia, parkinson, diabetes.
  S pomocou dokáže prejsť krátku vzdialenosť alebo chvíľu postáť. V noci sa častejšie budí, zvykne potom spať počas dňa. Potrebuje pomoc pri chôdzi, hygiene a obliekaní. Je milej a nekonfliktnej povahy.
  Býva spolu s manželkou, ktorá je momentálne hospitalizovaná. Termín prepustenia zatiaľ nie je uvedený.

 • Marling

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  zodpovedný prístup k práci

  Nástup: 24.1.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 84 rokov, 68 kg.
  Alzheimer. Pohybuje sa s pomocou paličky. Prekonaná rakovina prostaty.
  Rád sa rozpráva, je milej a kľudnej povahy. Potrebuje trochu pomoc pri hygiene.
  Pani 81 rokov, 78 kg.
  Mentálne je v poriadku, slabá začínajúca demencia. Pohybuje sa samostatne, trochu ohnute. Užíva lieky. Potrebuje pomôcť pri hygiene a obliekaní.
  Opatrovateľka má po obede dve hodiny voľno.

 • Gargazon

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  nekonfliktný a milý prístup

  Nástup: 24.1.2021

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 87 rokov, 83 kg.
  Prekonaná porážka, pravá polovica tela je ochabnutá. Chodí na wc je potrebné mu pomôcť. Mentálne je úplne v poriadku. Rád číta, chodí na prechádzky. Má elek. invalidný vozík. Veľmi sa snaží pri všetkom pomôcť, s pomocou dokáže prejsť pár krokov alebo chvíľku postáť. Po obede oddychuje cca do 16.00. V noci nie je potrebné vstávať. Potrebuje pomoc pri hygiene a kompletnú starostlivosť o domácnosť. Býva sám.

 • Glurns

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  kondícia na prechádzky

  Nástup: 24.1.2021

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 79 rokov, 69 kg, 170 cm.
  Alzheimer. Pani je chodiaca a počas dňa je skoro stále vonku. Chodí na dlhé aj niekoľko kilometrové prechádzky. Potrebuje iba doprevádzať a dávať na ňu pozor. Býva sama. Spolu s ňou sa varí, nakupuje aj upratuje. Je potrebné viesť domácnosť a pomôcť jej s hygienou.

 • Merano

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  diskrétny a kľudný prístup k pacientke

  Nástup: 31.01.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 83 rokov, 48 kg, 160 cm.
  Prekonaná rakovina ktorá ochabuje všetky končatiny. Zotavuje sa po chemoterapiách. K dispozícií má inv. vozík v ktorom trávi čas počas dňa.
  Polohovateľná posteľ, potrebné rehabilitovať. Hygiena sa zvykne vykonávať na posteli prípadne v kúpeľni. Stravu príjma ľahkú a mixovanú. Naje sa sama. Rukami manipuluje dostatočne a je potrebné ju v tom podporovať a nechať ju robiť činnosti ktoré zvládne robiť. Pomoc potrebuje pri hygiene a rehabilitácií. V noci je potrebné vstávať.
  Býva v centre v byte so svojím manželom, ktorý nevyžaduje zdravotnú opateru.
  Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

 • Kastelbell

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  skúsenosti s opatrovaní

  Nástup: 24.1.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 87 rokov, 60 rokov, 160 cm.
  Inkontinencia, osteoporóza, slabá demencia.
  Pohybuje sa s pomocou paličky. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a zájsť na wc. Opatrovateľka má na starosti chod domácnosti.
  Býva spolu s manželom, momentálne sa zotavuje po zápale pľúc.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další