Aktuálne pracovné ponuky

 • St.Valentin

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť talianského alebo nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní minimálne dva roky

  Nástup: 02.08.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 51 rokov, 80 kg.
  Trpí svalovou distrofiou. Sama nedokáže urobiť vôbec nič. Má polohovateľnú posteľ, vozík, výťah. Je ju veľmi zle rozumieť keď rozpráva. Potrebné nakŕmiť, obliecť, vykonať hygienu. Vybavenie domácnosti je prispôsobené jej diagnóze. Počas noci nie je potrebné vstávať. Pani býva sama vo veľkom rodinnom dome. Opatrovateľka má svoju samostatnú izbu. Na zodpovednosti je kompletný chod domácnosti. Výhodou je že opatrovateľka môže prísť pár dní skôr,( kvôli zaučeniu ) pred odchodom opatrovateľky ktorá je v rodine už dlhšie.

 • Kastelbell

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 26.07.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 70 rokov, 80 kg.
  Svalová distrofia. Mentálne je v poriadku. Má elektr.vozík. Potrebuje pomoc pri všetkom. Býva spolu so svojou manželkou, ktorá pomáha pri všetkom. Vedenie domácnosti je na manželke, opatrovateľka by mala pomáhať.
  Pán chodí do Merana na terapie a opatrovateľka ho sprevádza. Opatrovateľka má
  svoju vlastnú izbu. V noci nie je potrebné vstávať.

 • Marling

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  zodpovedný prístup

  Nástup: 19.07.2020

  Mzda: 60€

  možný záskok na týždeň

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 83 rokov, 70 kg.
  Alzheimer, pohybuje sa samostatne s pomocou paličky. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Je milej povahy, rád sa rozpráva.
  Pani 80 rokov, 80 kg.
  Mentálne je v poriadku. Užíva lieky. Potrebuje tiež trochu pomôcť pri hygiene a obliekaní.

 • Latsch

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  trpezlivý prístup

  Nástup: 26.07.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 80 rokov, 52 kg, 160 cm.
  Hypertonia, depresia. Užíva lieky. Pani je chodiaca, pohybuje sa s pomocou rolátora alebo paličky. Chodí na wc, sama sa naje. Veľa vecí dokáže urobiť sama. Rada hrá karty, pomáha pri varení. Potrebuje pomoc pri hygiene a starostlivosť o domácnosť.

 • Plaus

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. jeden rok

  Nástup: 26.07.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 93 rokov, 52 kg.
  Mentálne je v poriadku. Pohybuje sa s pomocou rolátora. Jednu ruku má nepohyblivú.Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Býva v rodinnom dome na hospodárskom dvore. V okolí sa nachádzajú aj zvieratá. Je to krásne prostredie. Dom má centrálne vykurovanie ale kúri sa aj drevom. Pozícia je určená pre opatrovateľku ktorá má rada vidiek.

 • St.Walburg

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 19.07.2020

  Mzda: 60€

  mesačný turnus

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 86 rokov, 70 kg, 150 cm.
  Začiatočná demencia. Snaží sa veľa vecí urobiť sama. Potrebuje pomoc pri hygiene. Býva sama , opatrovateľka má vlastnú izbu. Pani býva v krásnom horskom prostredí. Sú tam mačky a iné domáce zvieratá.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další