Aktuálne pracovné ponuky

 • Osobné pohovory budú tento týždeň v Ružomberku. Termín si dohodnite na 0917 929 955.

  Požiadavky

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

 • Marling

  manželský pár

  Požiadavky

  nemecký alebo aj talianský jazyk
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní minimálne jeden rok

  Nástup: 22.09.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 83 rokov, 70 kg.
  Alzheimer, rakovina prostaty.
  Je veľmi milej povahy, nekonfliktný, rád sa rozpráva.
  Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. pohybuje sa s pomocou paličky, potrebné iba dozrieť. V noci sa raz zobudí a potrebuje pomoc zájsť na wc. Nie je to však pravidlom.
  Pani 80 rokov, 80 kg.
  Chodí samostatne, trochu zohnute. Má slabú demenciu, je veľmi milá a snaží sa ešte pomôcť v domácnosti. Potrebné dozrieť aby užila lieky.

 • Latfons

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo aj talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní minimálne jeden rok

  Nástup: 22.09.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 92 rokov, 73 kg.
  Je ležiaci pacient, má lift nad posteľou, inv. vozík, má plienky.
  Ranná hygiena sa vykonáva na posteli. Do obeda zvykne pani pozerať televízor. Je tichej a kľudnej povahy. Po obede ide spať. Zobudí sa okolo 15:00-15:30. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. V noci nie je potrebné vstávať.

 • Vilipian

  pani

  Požiadavky

  nemecký alebo talianský jazyk
  nekonfliktný a trpezlivý prístup

  Nástup: 22.09.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 89 rokov, 58 kg, 157 cm.
  Demencia, slabo vidiaca, chodí na wc. Nemá plienky. Chodí sa s ňou aj na prechádzky. Potrebuje pri denných činnostiach trochu viacej času. Zvykne si často rozprávať sama pre seba, treba mať empatický postoj.
  Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Nákupy robí rodina.

 • Sulden

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax a skúsenosti so sondou
  zodpovedný prístup

  Nástup: 22.09.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 69 rokov, 50 kg, 155 cm.
  Skleróza multiplex, žalúdočná sonda, močový katéter, pani je ležiaci pacient.
  K dispozícií má elekt.inv. vozík, nad posteľou lift. Nezrozumiteľne rozpráva a slabo počuje. Dva krát do týždňa chodí k nej opatrovateľská služba, fyzioterapeut. Býva spolu so svojím manželom, ktorý nevyžaduje opateru. Veľmi opatrovateľke pomáha. Opatrovateľka má k dispozícií vlastnú izbu s vlastným vchodom, samostatné soc.zariadenie. Po obede je po dohode s rodinou voľno.

 • Burgstall - pozícia vhodná aj pre chlapa

  manželský pár

  Požiadavky

  nemecký alebo aj talianský jazyk na komunikatívnej úrovni
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 22.09.2019

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 72 rokov, 65 kg.
  Demencia, alzheimer. Je chodiaca. Plienky ale chodí aj na wc. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. V noci nie je potrebné k nej vstávať.
  Pán 76 rokov, 70 kg.
  Chodiaci, parkinson. Pohybuje sa za pomoci paličky. Ak nechce tak nepomôže s ničím, ak chce tak dokáže aj sám chodiť. Spí v kresle.
  Užíva lieky.
  Manželia nespia v jednej miestnosti, nakoľko pán po schodoch ísť nedokáže spí vo svojom kresle dole a pani má spálňu na poschodí.
  Každý deň doobeda príde nevesta,ktorá pomáha opatrovateľke. Je veľmi milá a snaží sa pomôcť čo najviac. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. Rodina by uvítala opatrovateľa alebo ráznu ženu ktorá si s pánom poradí.

 • Kurtatsch - pozícia pre opatrovateľa

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. dva roky

  Nástup: 22.09.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 95 rokov, 76 kg.
  Plienky, demencia.
  Pán je chodiaci. Potrebuje pomoc pri hygiene. Nemá rád keď sa na neho kričí alebo ho niekto núti robiť to, čo sám robiť nechce. Ak sa k nemu správa milo je kľudný. Pán vlastní hotel v ktorom aj býva. Nie je potrebné variť, stravovanie je zabezpečené z hotela. Po obede chodí na pár hodín syn. Opatrovateľ má vtedy voľno. Je potrebný trpezlivý prístup.

 • Brenner

  pán

  Požiadavky

  nemecký jazyk
  zodpovedný a nekonfliktný prístup
  prax v opatrovaní seniora min. jeden rok

  Nástup: 22.09.2019

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 91 rokov, 70 kg.
  Pohybuje sa s pomocou paličky, trochu pomôcť pri hygiene.Je kľudnej a nekonfliktnej povahy. V noci nie je potrebné vstávať. Po obede si zvykne v kuchyni čítať noviny alebo oddychuje. Opatrovateľka má na starosti kompletné vedenie domácnosti.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další