Aktuálne pracovné ponuky

 • St.Martin in Passeier

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  prax v opatrovaní

  Nástup: 27.9.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 80 rokov, 78 kg.
  Je chodiaca, sama chodí aj na wc, umyje sa tiež sama.
  Opatrovateľka má na starosti hlavne vedenie domácnosti. Pani ešte aj varí ale bolo by dobré jej pomôcť. Treba si k nej nájsť cestu.

 • Prad

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 27.9.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 81 rokov, 73 kg, 160 cm.
  Prekonaná porážka, ľavá strana postihnutá. Je na inv.vozíku. Dokáže pomôcť pri vstávaní, dokáže aj prejsť. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Na wc zájde s pomocou.

  Pán 82 rokov, 52 kg, 175 cm.
  Slabá demecnia, chodiaci, šoféruje. Oholí sa sám, snaží sa aj hygienu vykonáva sám ale potrebuje už pomoc.
  Potrebné podať lieky.
  Opatrovateľka má vlastnú izbu.
  Manželia bývajú v rodinnom dome. Nakupuje pán alebo opatrovateľka.

 • Mals

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  prax v opatrovaní
  fyzická spôsobilosť

  Nástup: 27.9.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 82 rokov, 53 kg, 150 cm.
  Pohybuje sa s rolátorom, ľahké depresie na ktoré užíva lieky. Pán je viac menej samostatný iba slabšie chodí. Sám sa naje, oblečie aj hygienu sa snaží urobiť sám. Opatrovateľka mu pomáha iba ak je to nevyhnutné. Rád chodí na dlhé prechádzky doobeda aj poobede. Opatrovateľka chodí s ním. Na starosti je kompletné vedenie domácnosti.

 • Gargazon

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  fyzická zdatnosť
  trpezlivý a kľudný prístup

  Nástup: 27.9.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 86 rokov, 85 kg.
  Prekonaná porážka. Pol tela je ochrnutá. Mentálne je úplne v poriadku. K dispozícií má elektrický invalídny vozík. Do obeda ide aj sám vonku, na kávu s priateľmi. Po obede ide aj opatrovateľka. Je potrebné ho prekladať ale pán dokáže pomôcť a chvíľu postojí alebo urobí pár krokov. Plienky nemá, chodí na wc. V noci nie je potrebné k nemu vstávať. Spí pokojne celú noc. Opatrovateľka má k dispozícií svoju vlastnú izbu + internet. Pán je nekonfliktnej povahy. Rád číta. Býva v rodinnom dome. Chodí ho navštevovať syn.

 • Brenner

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  prax v opatrovaní minimálne jeden rok
  trpezlivý prístup

  Nástup: 27.9.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 96 rokov, 55 kg.
  Slabá demencia, potrebuje pomoc pri chôdzi a hygiene. Inkontinencia. Má plienky ale dokáže zájsť aj na wc. Má trochu chladnejší prístup, je potrebné si na to zvyknúť. Býva v rodinnom dome v horskom prostredí. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další