Aktuálne pracovné ponuky

 • Martel

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 27.6.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 91 rokov, 77 kg, 170 cm.
  Cukrovka – pichá sa inzulín, inkontinencia, hypertonia. Pohybuje sa samostatne ale s malou pomocou. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní.
  Pani 94 rokov, 55 kg, 160 cm.
  Prekonaný infarkt, hypertonia. Pohybuje sa s pomocou rolátora. Snaží sa ešte veľa vecí urobiť aj sama.
  Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

 • Leifers

  manželský pár

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní minimálne tri roky
  zodpovednosť

  Nástup: 27.6.2021

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 80 rokov.
  Cukrovka potrebné pichať inzulín, náplaste. Demencia, pohybuje sa samostatne alebo s malou pomocou. Činnosti okolo seba sa snaží urobiť sama iba jej treba stále všetko povedať. Chodí aj na prechádzky.
  Pán 80 rokov.
  Parkinson, rakovina hr.čreva. Momentálne je ešte stále na klinike kde sa podrobil operácii. Termín prepustenia ešte nie je určený.
  Pred zákrokom bol pán samostatný, chodia, kludný a milý. Je predpoklad že sa po zákroku rýchlo zotaví.
  Manželia žijú sami, deti žijú v zahraničí preto bude mať opatrovateľka na starosti kompletné vedenie domácnosti. Nákupy ( k dispozícií má auto), lekárov aj domácnosť.
  K dispozícií je samostatná izba.

 • ST.Martin in Passeier

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  zodpovedný prístup

  Nástup: 27.6.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 83 rokov, 80 kg, 163 cm.
  Pani je ležiaci pacient, plienky, inkontinencia. Má prenosný záchod. Potrebuje vykonávať hygienu, polohovať aj obliekať.
  V dvojizbovom byte s ňou žije aj jej dcéra, ktorá je samostatná aj napriek tomu že je na inv. vozíku. Kompletná starostlivosť o domácnosť. Po obede je voľno. Opatrovateľka zabezpečuje nákupy.

 • Sulden

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  NEFAJČIARKA
  prax v opatrovaní

  Nástup: 27.6.2021

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 85 rokov, 45 kg, 163 cm.
  Má už dlhší čas diagnostikovaný nádor na mozgu. Pol tela má ochrnutého, pohybuje sa s pomocou ale aj samostatne. Chodí ohnute. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a chôdzi. Rada chodí na prechádzky. Sama chodí aj na wc. V noci nie je potrebné vstávať. Opatrovateľka má na starosti aj chod domácnosti.

 • Tschengls

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 4.7.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 80 rokov, 50 kg.
  Zažívacie problémy, je potrebné variť vláknité jedlá, je dôležité aby chodil pravidelne na wc. Pohybuje sa s pomocou rolátora. Potrebuje pomoc pri obliekaní a hygiene.
  Pani 78 rokov.
  Detské obrna, končatiny na jednej strane tela má kratšie. Chodí ohnute s pomocou paličky. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další