Aktuálne pracovné ponuky

 • Ratschins

  pani

  Požiadavky

  mierna znalosť nemeckého jazyka
  kľudné a kultivované vystupovanie
  vodičský preukaz podmienkou !!!

  Nástup: 01.03.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 71 rokov, 53 kg, 160 cm.
  Trpí diagnózou COPD ( obštrukčná choroba pľúc ).
  Je to inteligentná dáma, mentálne úplne v poriadku. Navštevuje lekára v Insbrucku, kde je potrebné ju odviezť a aj doprevádzať. Opatrovateľka má na starosti hlavne vedenie a spoločnosť.Má psíka(jazvečík), ktorého je potrebné dva krát počas dňa vyvenčiť. Pani nevyžaduje komunikatívnu znalosť nemeckého jazyka. Rada opatrovateľku doučí a všetko trpezlivo vysvetlí.

 • Laatsch

  pani

  Požiadavky

  nemecký jazyk
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 01.03.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 87 rokov, 55 kg.
  Slabý začínajúci parkinson. Momentálne je oslabená po prekonaní zápalu pľúc. Pohybuje sa za malej pomoci opatrovateľky. S pomocou zájde aj
  na wc. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní chôdzi a starostlivosť o domácnosť. V noci sa niekedy zobudí a potrebuje pomoc pri wc. Navštevuje ju lekár, ktorý nastavuje lieky. Býva sama. Rodina je ochotná pomôcť v prípade potreby. Pani je milá, kľudnej a nekonfliktnej povahy.

 • St.Leonard in Passeier ll - pozícia pre opatrovateľa

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní ležiaceho pacienta min. jeden rok
  fyzická zdatnosť

  Nástup: 01.03.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 92 rokov, 89 kg, 185 cm.
  Je to ležiaci pacient, hygiena sa vykonáva na posteli. Počas dňa sa dva krát vysádza do vozíka, synovia pomôžu. Obeduje na vozíku. Poobede zvykne spať. Má polohovateľnú posteľ. Býva v rodinnom dome. Synovia sú každodenne k dispozícií. Po poslednej kontrole má oslabené srdce, pľúca aj obličky. Pán je z toho deprimovaný no nie je agresívny.

 • Kiens

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  pozitívny vzťah k vedeniu domácnosti a vareniu
  opatrovateľský kurz

  Nástup: 1.3.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 53 rokov, 60 kg.
  Od narodenia je ležiaca. Plienky, potrebné vykonávať hygienu, nakŕmiť a obliekať. Býva spolu so svojími rodičmi, ktorý nevyžadujú zdravotnú opateru. Otec je autonómny, nakupuje a pomáha pri starostlivosti o domácnosť. K matke chodí opatrovateľská služba, pani potrebuje iba pomôcť zájsť na wc a večer prezliecť do pyžama. Varí sa pre všetkých členov rodiny. Opatrovateľka je ubytovaná na penzióne kde rodina býva. V noci spí opatrovateľka vo svojej izbe a nie je potrebné v noci k pacientke chodiť. Opatrovateľka má voľno od 14.00 – 17.00.Rodina je veľmi milá a ústretová. V penzióne majú mačku.

 • Bolzano

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  prax v opatrovaní minimálne pol roka

  Nástup: 08.03.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 73 rokov, 60 kg.
  Slabá demencia, je chodiaca. Potrebuje pomoc pri hygiene a domácich prácach.
  Býva sama v centre mesta v staršom dome. Má tam mačky a vonku dvoch psov. Opatrovateľka má mať rada zvieratá. Pani v noci spí kľudne, nie je potrebné k nej vstávať. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. Chodia ju navštevovať dcéry.

 • Algund

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  kľudný prístup

  Nástup: 08.03.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 77 rokov, 65 kg.
  Pohybuje sa s pomocou rolatora. Na nohe má amputované prsty. Momentálne má zlomené rebrá a nosí korzet. Pán je dosť letargický, nebolo by dobré aby ho opatrovateľka nútila robiť vecí, ktoré sám robiť nechce. Je potrebné si nájsť k nemu cestu. Počas dňa leží a oddychuje. Potrebuje pomoc pri hygiene. Podstatná je starostlivosť o domácnosť. Býva v byte. Neďaleko býva syn.

 • St.Leonard in Passeier l

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  zodpovedný a milý prístup
  prax v opatrovaní min. pol roka

  Nástup: 01.03.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 79 rokov, 78 kg.
  Pohybuje sa za pomoci rolátora alebo opatrovateľky. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a chôdzi.Býva sama. Opatrovateľka má na starosti kompletné vedenie domácnosti.

 • Kastelbell

  pán

  Požiadavky

  nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  opatrovateľský kurz
  trpezlivý prístup

  Nástup: 01.03.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 90 rokov, 50 kg, 167 cm.
  Srdcová arytmia, užíva lieky. S pomocou sa dokáže postaviť a prejsť krátku vzdialenosť. Po byte sa pohybuje za pomoci opatrovateľky. Má plienky ale chodí na wc. Malú potrebu vykonáva do bažanta. Momentálne sa nastavuje na lieky na spanie. Stane že spí aj počas dňa. Je milej a nekonfliktnej povahy. Často chodí k nemu dcéra, ktorá rada pomôže či už v domácnosti alebo aj so starostlivosťou. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další