Aktuálne pracovné ponuky

 • V utorok 24.10.2017 sa budú konať osobné pohovory v Banskej Bystrici. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle 0917 929 955.

  Požiadavky

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

 • Vintl

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  opatrovateľský kurz

  prax v opatrovaní min. dva roky

  kľudný a trpezlivý prístup

  Nástup: 22.10.2017

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 79 rokov, 75 kg, 170 cm.

  Prekonaný infarkt, čiastočná inkontinencia, plienky. S pomocou opatrovateľky sa pohybuje. Má roblém s rovnováhou a je potrebné ju pri chôzdi doprevádzať. Je potrebné aby opatrovateľka ovládala transfer. K dispozícií má invalídny vozík, polohovateľnú posteľ, na kúpanie je výťah. Pani je kľudnej povahy, rada pozerá náboženské relácie, chodí na prechádzky. Spať chodieva okolo 20.00 v noci nie je potrebné vstávať. Býva v rodinnom dome, na poschodí žije syn s manželkou. Rodina je veľmi milá.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další