Aktuálne pracovné ponuky

 • Kastelbell

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  prax v opatrovaní

  Nástup: 17.10.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 70 rokov, 80 kg.
  Mentálne je pán úplne v poriadku. Trpí svalovou chorobou, ktorá mu bráni v pohybe. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a jedení. Veľmi sa snaží vo všetkom pomáhať. Býva spolu so svojou manželkou, ktorá tiež pomáha pri opatere. Pani je sebestačná a nevyžaduje opateru, stará sa o domácnosť kde potrebné jej pomôcť. Pán chodí rád na prechádzky do prírody. Je nekonfliktnej povahy a veľmi milý.

 • St.Martin in Passeier

  manželský pár

  Požiadavky

  opatrovateľský kurz
  skúsenosti v oblasti opatrovania
  nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

  Nástup: 17.10.2021

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 90 rokov, 48 kg, 156 cm.
  Inkontinencia, osteoporóza. Pohybuje sa s pomocou rolátora alebo paličky. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní.
  Pán 93 rokov, 72 kg, 170 cm.
  Inkontinencia, hypertonia, začiatočná demencia. K dispozícií má invalidný vozík ale s pomocou dokáže prejsť aj s rolátorom. Momentálne je ešte hospitalizovaný. Príchod do domov očakávaný v priebehu týždňa. Potrebuje omoc pri chôdzi a hygiene.
  Manželia bývajú v rodinnom dome, k dispozícií vlastná izba pre opatrovateľku.

 • Merano

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  opatrovateľský kurz
  fyzická zdatnosť

  Nástup: 17.10.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 83 rokov, 58 kg.
  Pred dvoma rokmi prekonal auto nehodu a zlomeninu stehennej kosti. Chodí veľmi nestabilne. K dispozícií má inv, vozík a rolátor. Má močový katéter. Slabšie počuje. Potrebuje pomoc pri vstávaní, hygiene a obliekaní.
  Býva spolu so svojou manželkou ale tá opateru nepotrebuje. Po prekonaní covidu sa cíti slabo ale zotavila sa.
  Manželia bývajú v centre mesta.

 • Nals

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  fyzická zdatnosť
  zodpovedný prístup

  Nástup: 17.10.2021

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 75 rokov, 63 kg.
  Demencia, osteoporóza, plienky. Nechodí ale dokáže pomôcť pri premiestňovaní. K dispozícií má nv. vozík. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a starostlivosť o domácnosť.
  Býva v byte spolu so svojím manželom. Pán prekonal srdcový infarkt ale je chodiaci a samostatný. Snaží sa opatrovateľke pomáhať. V domácnosti je aj ich pes.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další