Aktuálne pracovné ponuky

 • Lana

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  NEFAJČIARKA !
  prax v opatrovaní ležiaceho pacienta minimálne jeden rok

  Nástup: 19.01.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 47 rokov, 51 kg.
  Ležiaci pacient, svalová dystrofia, plienky, potrebné vykonávať hygienu, kŕmiť a rehabilitovať. K dispozícií je v domácnosti všetko potrebné vybavenie k rehabilitácií, elektronický inv. vozík, polohovateľná posteľ a v kúpeľni výťah. Po obede sa s ním chodí na prechádzku. Opatrovateľka má k dispozícií svoju vlastnú izbu. Pán býva spolu so svojími rodičmi v rodinnom dome.

 • Feldthurns

  manželský pár

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  zodpovedný prístup
  prax v opatrovaní min. jeden rok

  Nástup: 19.01.2020 a druhá opatrovateľka na striedanie 02.02.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 91 rokov, 61 kg, 160 cm.
  Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Pohybuje sa s pomocou opatrovateľky. Má slabé depresie, užíva lieky.
  Pán 97 rokov, 72 kg, 178 cm.
  Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a chôdzi.
  Manželia chodia po obede na prechádzky. V noci spia kľudne a nie je potrebné k nim vstávať. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

 • Naturns

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  trpezlivý prístup

  Nástup: 26.01.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 85 rokov, 61 kg, 165 cm.
  Parkinson. Podávanie liekov. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a doprevádzať pri chôdzi. V noci sa zobudí 1-2 krát a potrebuje pomoc zájsť na wc.
  Opatrovateľka má na starosti kompletné vedenie domácnosti. Po obede pár dní v týždni chodí domáca pani ktorá ju vezme na prechádzku. Po dohode s ňou má opatrovateľka voľno. K dispozícií pre opatrovateľku je vlastná izba.
  Býva spolu so svojím manželom ktorý je absolútne samostatný.

 • Bruneck - ponuka vhodná aj pre opatrovateľa

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  vodičský preukaz
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. jeden rok

  Nástup: 19.01.2020

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 62 rokov, 56 kg, 178 cm.
  Postihnutie Friedreichovou ataxiou. Strata rovnováhy, ťažká motorika, porucha reči a citlivosti. Pán má k dispozícií vozík, vo vani sa nachádza výťah. Domácnosť je vybavená bezbarierovým prístupom. Potrebné pomáhať pri hygiene, obliekaní a kompletné vedenie domácnosti. Pán vlastní auto ale sám už šoférovať nemôže a tak by bolo vhodné aby opatrovateľ mal vodičský preukaz. Do obeda chodí do mesta, rád číta noviny, po obede sa venuje práci na pc. Je kľudnej a nekonfliktnej povahy. Je mu ťažko rozumieť a potrebuje veľa trpezlivosti. Hlavne zo začiatku bude potrebné si zvyknúť a systém v domácnosti. Býva sám neďaleko centra.

 • Rabland

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  trpezlivý prístup

  Nástup: 19.01.2020

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 92 rokov, 67 kg.
  Demencia, plienky, pred šiestimi rokmi prekonala porážku. Pohybuje sa s pomocou rolátora a je potrebné ju doprevádzať, nakoľko sa môže stať že spadne. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní aj kŕmení. K dispozícií má inv. vozík, chodí sa s ňou aj na prechádzky. Na spanie užíva lieky. Môže sa stať že sa v noci zobudí ale nie je to pravidlom. Potrebuje trpezlivý a kľudný prístup. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu. Po obede je po dohode s rodinou voľno.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další