Aktuálne pracovné ponuky

 • Tisens

  Pán

  Požiadavky

  komunikatívne znalosť talianského alebo nemeckého jazyka

  trpezlivý prístup

  prax s dementným pacientom

   

  Nástup: 21.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 87 rokov, 80 kg.

  Demencia, pohybuje sa sám, plienky. Nemôže ostať sám, lebo stále chce niekde ísť. Opatrovateľka pracuje a býva v hoteli, ktorý vlastní rodina. Dole je reštauráci, kde sa pán a opatrovateľka stravujú.

  Manželka pána je samostatná, a stará sa o chod hotela. V noci spí pán v izbe so svojou manželkou. Ak potrebuje na wc zavolá na opatrovateľku. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu oproti pánovej.

 • Partschins

  Pán

  Požiadavky

  mierne komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  prax v opatrovaní minimálne jeden rok

  trpezlivý prístup

  Nástup: 21.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 89 rokov 80 kg, 155 cm.

  Slabšie vidí, užíva lieky, pohybuje sa sám alebo s doprovodom opatrovateľky,ľavú ruku má slabšie pohyblivú. Je chodiaci, chodí aj na wc. Potrebuje pomoc pri vstávaní, hygiene a obliekaní. Spať chodí okolo 18.30, spí celú noc. Po obede oddychuje, potom prechádzka. Ráno a večer sa prekuruje drevom.

  Pán býva v rodinnom dome samostatne, na poschodí býva syn.

  Dcéra nakupuje, je potrebné napísať zoznam potravín.

   

 • Dorf Tirol

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  trpezlivý prístup

  prax s demenciou min. jeden rok

   

  Nástup: 21.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 83 rokov, 59 kg, 168 cm.

  Silná demencia, ustálená osteoporóza. Pohybuje sa s pomocou opatrovateľky. V noci má plienové nohavičky, počas dňa chodí na wc. Na noc sa jej oblieka overalové pyžamo aby sa nepozobliekala. Pomôže pri vstávaní aj chôdzi. Pomôcť pri hygiene a obliekaní. Na noc dostala nové kvapky na spanie, občas sa zobudí  raz, inokedy dva krát, niekedy vôbec.

  Nákupy robí opatrovateľka. Obchod je vzdialený 100 metrov. Pani so stravou nemá problém. Nerada si umýva vlasy,  dcéra v prípade potreby zabezpečí kaderníčku. Demencia je silná, pani sa nevie obliecť, nerada sa umýva, treba kľudný a trpezlivý prístup. Ak s ňou opatrovateľka stále komunikauje, pani je kľudná. Nie je však agresívna.

  Býva sa v rodinnom dome, na prízemí býva pani s opatrovateľkou, poschodie je neobývané. V domácnosti je ústredné kúrenie ale kúri sa občas aj v kuchyni drevom. Vedľa býva syn, ktorý všetko zabezpečuje.

  Vonku na dvore je mačka.

 • Banská Bystrica 18.1.2018 osobné pohovory. Termín si dohodnite najneskôr v stredu do 14.00 na tel.čísle 0917 929 955 alebo 0905 939 954

  Požiadavky

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

 • Laas

  manželský pár

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého alebo talianského jazyka

  opatrovateľský kurz prax v opatrovaní min. pol roka

   

  Nástup: 28.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 90 rokov, 60 kg.

  Je veľmi slabo vidiaci, má plienky a pohybuje sa s pomocou rolátora.

  Pani 90 rokov, 70 kg.

  Momentálne sa zotavuje po zlomenine rebier. Zatiaľ sa ešte bojí chodiť ale s pomocou prejde aj pár krokov. K dispozícií má inv. vozík.

  V noci je potrebné jeden krát vstať a pomôcť zájsť na wc.

  Opatrovateľku bude zaúčať domáca pani, ktorá k manželom chodila počas dňa.

 • Stilfs

  Pani

  Požiadavky

  mierna znalosť nemeckého alebo talianského jazyka

  zodpovedný a trpezlivý prístup

   

  Nástup: 28.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 90 rokov, 50 kg.

  Mentálne je v poriadku, pochybuje sa sama alebo za pomoci opatrovateľky. Býva sama v dedinke nad Pradom.

  Má trochu problém so stravou, varia sa ľahšie jedlá. V noci nie je potrebné vstávať. Opatrovateľka má na starosti kompletné vedenie domácnosti.

 • Leifers

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  trpezlivý prístup

  prax v opatrovaní min. jeden rok

  vodičský preukaz  – nie je podmienkou

  Nástup: 28.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 81 rokov, 58 kg, 162 cm.

  Prekonaná porážka, jemné depresie, počiatočná demencia, užíva lieky. Pohybuje sa s pomocou paličky a za prítomnosti opatrovateľky. Chodí aj na wc, v noci sa jej dáva plienka. Počas dňa zvykne ísť aj kratšiu prechádzku. Po obede si pospí. Potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Po kúpaní je potrebné ju natrieť špeciálnou masťu na celom tele.  V noci sa zobudí jeden alebo dva krát. Buď potrebuje na wc alebo je len smädná.  Pani býva na poschodí rodinného domu, kde má opatrovateľka svoju vlastnú izbu. Dom je v centre dediny, vzdialený 10 minút od obchodu.

  Na prízemí býva jej syn s rodinou.

 • Merano

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  prax a skúsenosti s demenciou

   

  Nástup: 21.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 86 rokov, 75 kg.

  Demencia, zabúda veľmi veľa vecí. Pohybuje sa s pomocou opatrovateľky. Po obede chodí s ňou opatrovateľka na prechádzku. V noci je niekedy potrebné 1-2 krát vstať a pomôcť jej na wc. Niekedy sa nezobudí vôbec. Opatrovateľku bude zaúčať domáca pani, ktorá ju chodila počas dňa opatrovať.

  Pani má dvoch synov, ktorý sú lekári.Dcéra je zubná lekárka a pod bytom má ordináciu, počas dňa príde pozrieť matku. Oparovateľka má svoju vlastnú izbu, internet a televízor.

 • Vintl

  Pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka

  trpezlivý prístup

  fyzická zdatnosť

  opatrovateľský kurz

  prax v opatrovaní minimálne jeden rok

  Nástup: 21.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 94 rokov, 60 kg.

  Prekonaný slabší  infarkt. Potrebuje pomoc pri chôdzi, hygiene a obliekaní. Podlamujú sa jej kolená pri chôdzi a opatrovateľka musí dávať pozor aby nespadla. Sama už dlho na nohách nepojstojí. Počas dňa má plienky ale pýta sa aj na wc.

  V noci potrebuje pomoc zájsť na wc cca 1-2 krát, dáva sa na prenosné wc.  Počas dňa počúva náboženske relácie.

  Rodina momentálne rieši s lekárom ďalší postup a inv.vozík.

  Opatrovateľka spí v jednej izbe s babkou. Býva sa rodinnom dome, ktorý je vykurovaný aj drevom. Pani býva v dome sama. Nákupy robí syn.

 • Mals

  manželský pár

  Požiadavky

  mierna znalosť nemeckého jazyka

  kľudný prístup

  Nástup: 28.1.2018

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 90 rokov, 70 kg.

  Má umelý bedrový kĺb. Pohybuje sa s pomocou rolátora. Večer keď býva už unavený, málo komunikuje a často oddychuje. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní.

  Pani 90 rokov,

  Bojí sa ostať sama. Pri chôdzi je potrebné ju dopravádzať. Máva slabé závraty. Pomoc pri hygiene, chôzdi a obliekaní.

  Rodina býva v rodinnom dome, ktorý je vykurovaný drevom.  Pozícia je vhodnejšia pre opatrovateľku z vidieckého prostredia.

  V dome býva aj brat a sestra ale nevyžadujú zdravotnú starostlivosť. Snažia sa opatrovateľke pomáhať s opaterou.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další