Aktuálne pracovné ponuky

 • Plaus

  pani

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  opatrovateľský kurz
  prax v opatrovaní min. jeden rok

  Nástup: 28.2.2021

  Mzda: 55€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani nar.1927, 53 kg, 165 cm.
  Slabá demencia.
  Pohybuje sa samostatne. Má problém s jednou rukou a potrebuje pomoc pri hygiene a obliekaní. Na wc zájde aj sama. Je trochu chladnej povahy a bude potrebné si k nej nájsť cestu. Býva v dome v hospodárskom prostredí. Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

 • St.Walburg

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 28.2.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani nar.1934, 70 kg, 150 cm.
  Začiatočná demencia.
  Pohybuje sa samostatne alebo za malej pomoci opatrovateľky.
  Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a starostlivosť o domácnosť.
  Býva v staršom rodinnom domčeku, ktorý je situovaný v horskom prostredí.
  Opatrovateľka má svoju vlastnú izbu.

 • Kiens

  pani

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním
  trpezlivý prístup

  Nástup: 28.2.2021

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani nar.1945,52 kg, 160 cm.
  Počiatočná demencia, prekonaná porážka.
  Pohybuje sa s pomocou rolátora a s malou pomocou opatrovateľky.
  Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní, vstávaní a starostlivosti o domácnosť. Býva v rodinnom dome, ktorý je situovaný mimo dediny na vidieku.
  V dome na poschodí býva jej syn s rodinou. Opatrovateľka má k dispozícií vlastnú izbu.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další