Aktuálne pracovné ponuky

 • Reisach - záskok na týždeň

  pani

  Požiadavky

  mierna znalosť nemeckého jazyka,
  skúsenosti s opatrovaním

  Nástup: 14.8.2022

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pani 88 rokov, 73 kg, 153 cm.
  Prekonaná mozgová príhoda, ťažko sa pohybuje k dispozícií má invalidný vozík. S pomocou sa dokáže postaviť a prejsť krátku vzdialenosť. Snaží sa ešte samostatne urobiť to čo dokáže.
  Býva spolu s manželom, ten nevyžaduje zdravotnú starostlivosť.

 • Kastelbell

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého alebo talianského jazyka
  prax v opatrovaní

  Nástup: 14.8.2022

  Mzda: 60€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 71 rokov, 80 kg.
  Choroba svalstva, je na elektronickom inv. vozíku, ktorý si sám ovláda. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní a presune z a na vozík. Mentálne je pán v úplnom poriadku. Vlastní ovocné sady a momentálne veľa času trávi vonku pri zberoch. Rád chodí aj na výlety. Býva spolu s manželkou, ktorá nevyžaduje starostlivosť. Zabezpečuje stravovanie pre zberačov a je dobré ak v čase kedy nie je potrebné byť pri pánovi, opatrovateľka pomohla aj v kuchyni.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další