Aktuálne pracovné ponuky

 • Brixen - ponuka pre taliansky hovoriaceho opatrovateľa

  pán

  Požiadavky

  komunikatívna znalosť talianskeho jazyka

  skúsenosti s opatrovaním

   

  Nástup: 26.3.2023

  Mzda: 65€

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 65 rokov, 45 kg, 175 cm,

  Prekonaná porážka, inkontinencia, srdcová arytmia. Má problém s rovnováhou, preto potrebuje pomoc pri chôdzi, hygiene aj obliekaní. K dispozícií má inv. vozík, polohovateľnú posteľ. Sám sa naje a snaží sa vo všetkom pomôcť. Býva sám. Pre opatrovateľa je k dispozícií vlastná izba.

 • Tschars

  pán

  Požiadavky

  znalosť nemeckého jazyka
  skúsenosti s opatrovaním
  fyzická zdatnosť

  Nástup: 26.3.2023

  Mzda: 65€

  k dispoz, je iba malá izba

  Mám záujem

  Informácie o klientovi

  Pán 90 rokov, 50 kg, 160 cm.
  Inkontinencia, demencia, osteoporóza. Sám sa už nepohybuje, k dispozícií má inva. vozík, polohovateľnú posteľ. Potrebuje pomoc pri hygiene, obliekaní, vstávaní aj jedení.
  Býva spolu so svojou manželkou, ktorá nevyžaduje starostlivosť. Manželia žijú v menšom byte.

Referencie od našich opatrovateliek

Beata Zaťková

Ja som pracovala v agentúre Grant ešte keď ju viedli bratia Richard a Jaroslav. Môžem len a len odporúčať. Vždy v aute bolo veselo, či sme išli do práce alebo z práce, šofér  nám vychádzal v ústrety, či sme chceli krátke prestávky alebo dlhšie kde sme stihli aj kávu vypiť. S kolegynkami som stále v kontakte aj keď  to niektorým zdravotný stav už nedovoľuje sa vrátiť do práce, a to že niekto natrafí na nepríjemnú rodinu,,tak za to neodcudzujte agentúru,,,,za prácou do zahraničia chodím pekných pár rokov tak viem o čom píšem,,Všetkým Vám prajem veľa úspechov v práci, hlavne pevné nervy a prácu robenú zo srdca,,lebo možno aj my raz budeme potrebovať opateru robenú zo srdca, chcieť počúvať pekné slová,citiť pohladenia. 🙂 a viem že keď budem potrebovať prácu tak agentúra Grant sa mi neobráti chrbtom, 🙂

Vlasta Volentierová

Pracujem pre agentúru Grant z Popradu už dva roky. Som s ňou veľmi spokojná. Ľudia v agentúra sú veľmi ústretoví. Agentúra nám sprostredkuje odvoz zo Slovenska až pred domy rodín v ktorých pracujeme a samozrejme aj späť. Cestujeme pohodlne v deväť miestnych autách. Šoféri sú veľmi spoľahliví, šikovní a dochvíľni. Čo sa týka samotnej práce, agentúra ponúkne opatrovateľke rodinu, opis pacienta a jeho zdravotného stavu. Všetko čo je potrebné v rodine robiť si každá opatrovateľka dohodne s rodinou v ktorej jej zamestnaná.  V prípade úmrtia pacienta alebo nespokojnosti z niektorej strany, agentúra poskytne opatrovateľke druhú rodinu v priebehu niekoľkých dní. V rodinách sme legálne zamestnané na pracovnú zmluvu, tak že nemáme žiadne ďalšie výdavky s odvodmi, zdravotným poistením a hradením cestovného, ktoré rodina platí za nás.

Rodiny v Taliansku pomáhajú opatrovateľke vybaviť potrebné doklady pre slovenskú poisťovňu.

Oblasť Talianska – Südtirol je nádherná krajina. Mentalita týchto ľudí je priateľská a ústretová. Je to dvojjazyčná oblasť, hovorí sa tu nemecky aj taliansky. Každému kto sa rozhodne pracovať pre agentúru Grant prajem všetko najlepšie a verím, že bude len a len spokojný ☺ ☺ ☺

Předchozí Další